20/21 Promesas

XogadorasCadro Técnico
Iara Álvarez
Porteira
DATOS PERSONAIS: Nome: Iara Álvarez Rodríguez Lugar de nacemento: Ourense Nacemento: 2011 Posición: Porteira
Iara Álvarez
Sofía Calvo
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sofía Calvo Quintero
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2010
Posición: Defensa

Sofía Calvo
Alba Fernández
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Alba Fernández García
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2010
Posición: Defensa

Alba Fernández
Elena Rodríguez
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Elena Rodríguez Rodríguez
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2011
Posición: Defensa

Elena Rodríguez
Cayetana Domínguez
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Cayetana Domínguez López
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2011
Posición: Defensa

Cayetana Domínguez
Lea González
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Lea González Gómez
Lugar de nacemento: Toén
Nacemento: 2007
Posición: Defensa

Lea González
Sofía Rodríguez
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sofía Rodríguez González
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2015
Posición: Centrocampista

Sofía Rodríguez
Zaira Rodríguez
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Zaira Rodríguez
Lugar de nacemento: O Carballiño
Nacemento: 2009
Posición: Centrocampista

Zaira Rodríguez
Sara Domínguez
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sara Domínguez Salgado
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2009
Posición: Centrocampista

Sara Domínguez
Ainhoa González
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Ainhoa González Camba
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2007
Posición: Centrocampista

Ainhoa González
Sabela Fernández
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sabela Fernández Martínez
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2010
Posición: Centrocampista

Sabela Fernández
María González
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: María González Santos
Lugar de nacemento: Ourense

Nacemento: 2009
Posición: Centrocampista

María González
Sabela Iglesias
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sabela Iglesias Lamas
Lugar de nacemento: Baños de Molgas
Nacemento: 2011
Posición: Centrocampista

Sabela Iglesias
Celtia Rodríguez
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Celtia Rodríguez Noguerol
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2015
Posición: Dianteira

Celtia Rodríguez
Candela Losada
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Candela Losada Iglesias
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2008
Posición: Dianteira

Candela Losada
Valeria Rodríguez
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Valeria Rodríguez Tizón
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2014
Posición: Dianteira

Valeria Rodríguez
Nicole Ángeles
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Nicole Ángeles Lopera
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2012
Posición: Dianteira

Nicole Ángeles
Candela Lorenzo
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Candela Lorenzo Mosquera
Lugar de nacemento: Toén
Nacemento: 2013
Posición: Dianteira

Candela Lorenzo
Andrea Rodríguez
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Andrea Rodríguez González
Lugar de nacemento: Ourense

Nacemento: 2010
Posición: Dianteira

Andrea Rodríguez
Celia Barbosa
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Celia Barbosa Pereira
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2011
Posición: Dianteira

Celia Barbosa
Ariadna Presas
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Ariadna Presas Sánchez
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2013
Posición: Dianteira

Ariadna Presas
María Feijóo
Primeira adestradora

DATOS PERSONAIS:

Nome: María Feijóo Álvarez
Lugar de nacemento: Ourense

Nacemento: 1997
Posición: Adestradora

TRAXECTORIA:

  • Escuela de Fútbol Femenino Rosalía Promesas “B” (2019-2020)
  • Escuela de Fútbol Femenino Rosalía Promesas (2020- )
María Feijóo
Primeira adestradora
Miguel Saa
Axudante adestradora

DATOS PERSONAIS:

Nome: Miguel Saa Souto
Lugar de nacemento: Barcelona

Nacemento: 1987
Posición: Axudante

TRAXECTORIA:

  • Ponte Ourense (2008/09) – 2º Adestrador benxamín A / Alevín B
  • Muntián-As Maravillas C.F. (2009-2012) – Adestrador
  • Ponte Ourense (2009/10) – Adestrador benxamín B
  • Ponte Ourense (2010/11) – Adestrador benxamín A
  • Ponte Ourense (2011/12) – Adestrador Alevín B
  • Ponte Ourense (2021/13) – Adestrador Alevín A / Xuvenil C
  • Ramirás C.F. (2013/14) – 2º Adestrador / Allariz – Adestrador xuvenil A
  • C.D. Allariz (2014/15) – Adestrador “B” / Xuvenil A
  • C.D. Allariz (2015/16) – Adestrador “A” / Benxamín A
  • C.D. Allariz (2016/17) – Adestrador “A” / Cadete A
  • S.D.C. A Manchica (2017/18) – Adestrador / Ourense C.F. – Adestrador infantil B
  • Independiente C.F. (2018/19) – Adestrador juvenil A
  • C.D. Muiños (2019/20) – 2º adestrador
  • Escuela de Fútbol Femenina Rosalía (2020-) -Axudante Promesas
Miguel Saa
Axudante adestradora
Skip to content

Si continuas utilizando este sitio aceptas el uso de cookies. más información

Los ajustes de cookies de esta web están configurados para "permitir cookies" y así ofrecerte la mejor experiencia de navegación posible. Si sigues utilizando esta web sin cambiar tus ajustes de cookies o haces clic en "Aceptar" estarás dando tu consentimiento a esto.

Cerrar