20/21 Promesas

XogadorasCadro Técnico
Iara Álvarez
Porteira
DATOS PERSONAIS: Nome: Iara Álvarez Rodríguez Lugar de nacemento: Ourense Nacemento: 2011 Posición: Porteira
Iara Álvarez
Sofía Calvo
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sofía Calvo Quintero
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2010
Posición: Defensa

Sofía Calvo
Alba Fernández
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Alba Fernández García
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2010
Posición: Defensa

Alba Fernández
Elena Rodríguez
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Elena Rodríguez Rodríguez
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2011
Posición: Defensa

Elena Rodríguez
Cayetana Domínguez
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Cayetana Domínguez López
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2011
Posición: Defensa

Cayetana Domínguez
Lea González
Defensa

DATOS PERSONAIS:

Nome: Lea González Gómez
Lugar de nacemento: Toén
Nacemento: 2007
Posición: Defensa

Lea González
Sofía Rodríguez
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sofía Rodríguez González
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2015
Posición: Centrocampista

Sofía Rodríguez
Zaira Rodríguez
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Zaira Rodríguez
Lugar de nacemento: O Carballiño
Nacemento: 2009
Posición: Centrocampista

Zaira Rodríguez
Sara Domínguez
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sara Domínguez Salgado
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2009
Posición: Centrocampista

Sara Domínguez
Ainhoa González
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Ainhoa González Camba
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2007
Posición: Centrocampista

Ainhoa González
Sabela Fernández
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sabela Fernández Martínez
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2010
Posición: Centrocampista

Sabela Fernández
María González
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: María González Santos
Lugar de nacemento: Ourense

Nacemento: 2009
Posición: Centrocampista

María González
Sabela Iglesias
Centrocampista

DATOS PERSONAIS:

Nome: Sabela Iglesias Lamas
Lugar de nacemento: Baños de Molgas
Nacemento: 2011
Posición: Centrocampista

Sabela Iglesias
Celtia Rodríguez
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Celtia Rodríguez Noguerol
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2015
Posición: Dianteira

Celtia Rodríguez
Candela Losada
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Candela Losada Iglesias
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2008
Posición: Dianteira

Candela Losada
Valeria Rodríguez
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Valeria Rodríguez Tizón
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2014
Posición: Dianteira

Valeria Rodríguez
Nicole Ángeles
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Nicole Ángeles Lopera
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2012
Posición: Dianteira

Nicole Ángeles
Candela Lorenzo
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Candela Lorenzo Mosquera
Lugar de nacemento: Toén
Nacemento: 2013
Posición: Dianteira

Candela Lorenzo
Andrea Rodríguez
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Andrea Rodríguez González
Lugar de nacemento: Ourense

Nacemento: 2010
Posición: Dianteira

Andrea Rodríguez
Celia Barbosa
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Celia Barbosa Pereira
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2011
Posición: Dianteira

Celia Barbosa
Ariadna Presas
Dianteira

DATOS PERSONAIS:

Nome: Ariadna Presas Sánchez
Lugar de nacemento: Ourense
Nacemento: 2013
Posición: Dianteira

Ariadna Presas
Primeira adestradora

DATOS PERSONAIS:

Nome: María Feijóo Álvarez
Lugar de nacemento: Ourense

Nacemento: 1997
Posición: Adestradora

TRAXECTORIA:

  • Escuela de Fútbol Femenino Rosalía Promesas “B” (2019-2020)
  • Escuela de Fútbol Femenino Rosalía Promesas (2020- )
María Feijóo
Primeira adestradora
Axudante adestradora

DATOS PERSONAIS:

Nome: Miguel Saa Souto
Lugar de nacemento: Barcelona

Nacemento: 1987
Posición: Axudante

TRAXECTORIA:

  • Ponte Ourense (2008/09) – 2º Adestrador benxamín A / Alevín B
  • Muntián-As Maravillas C.F. (2009-2012) – Adestrador
  • Ponte Ourense (2009/10) – Adestrador benxamín B
  • Ponte Ourense (2010/11) – Adestrador benxamín A
  • Ponte Ourense (2011/12) – Adestrador Alevín B
  • Ponte Ourense (2021/13) – Adestrador Alevín A / Xuvenil C
  • Ramirás C.F. (2013/14) – 2º Adestrador / Allariz – Adestrador xuvenil A
  • C.D. Allariz (2014/15) – Adestrador “B” / Xuvenil A
  • C.D. Allariz (2015/16) – Adestrador “A” / Benxamín A
  • C.D. Allariz (2016/17) – Adestrador “A” / Cadete A
  • S.D.C. A Manchica (2017/18) – Adestrador / Ourense C.F. – Adestrador infantil B
  • Independiente C.F. (2018/19) – Adestrador juvenil A
  • C.D. Muiños (2019/20) – 2º adestrador
  • Escuela de Fútbol Femenina Rosalía (2020-) -Axudante Promesas
Miguel Saa
Axudante adestradora
Skip to content